چه چیزی باعث موفقیت ما شده است

درباره صنایع سیم و کابل بابک کرمان بیشتر بدانید

صنایع سیم و کابل بابک کرمان در سال 1379 با هدف تولید انواع سیم و کابل در صنعت برق کشور فعالیت خود را در استان کرمان آغاز نمود. این شرکت توانسته است با درک شرایط نوین جهانی در عرصه ی مدیریت کیفیت و افزایش بهره وری و لزوم حرکت مستمر در جهت افزایش رضایت مشتریان، با تکیه بر تخصص و تلاش مدیران متخصص و کارکنان متعهد گام های خود در راه پیشرفت استوار کند و بر توسعه تولیدات با کیفیت بالا و حضور گسترده تر در بازار تمرکز نماید .

سیم افشان
ارزش‌ها در صنایع سیم و کابل بابک

ارزش های ما چراغ راه ما برای حرکت به سمت آینده است

از آنچه هستیم به آنچه که باید باشیم و در این راه ناگزیر از تغییر و تحول هستیم؛ تغییری که در راستای ارزش های سازمانی ماست.
ما ارزش های خود را بر این اصول بنا نهاده ایم:

– مشتری مداری: مشتریان ما نه تنها شرکاء و مهمترین سرمایه ما، بلکه مهمترین دلیل وجود و فعالیت ما در صنایع سیم و کابل بابک محسوب می شوند و از این روی دستیابی به حداکثر رضایتمندی و تامین انتظارات و ایجاد روابط بلند مدت با مشتریان مهمترین وظیفه تک تک مدیران و کارکنان این شرکت محسوب می شود.

– تکریم کارکنان: همکاران ما گنجینه های انسانی سازمان ما هستند که رشد و توسعه این شرکت وابسته به توسعه فردی و گروهی ایشان است و از همین رو احترام، مسئولیت پذیری، سخت کوشی و تکریم به عنوان ارکان اساسی ما در همه رده ها مورد تاکید و باور می باشد.

– صداقت، مسئولیت پذیری و درستکاری: ما بر این باور هستیم که آنچه باعث رشد و ثبات در بازار خواهد شد صداقت ،درستکاری و مسئولیت پذیری در ارائه محصولات و خدمات با کیفیت به مشتریان است.

– کیفیت: نگاه به مقوله کیفیت در صنایع سیم و کابل بابک، نه به عنوان یک مزیت رقابتی، که به عنوان یک اصل الزامی انکار ناپذیر است. از این روی ارائه محصول با کیفیت بالا را تعهد خود میدانیم.

اهدافــ صنایع سیم و کابل بابک

صنایع سیم و کابل بابک کرمان اهداف خود را اینگونه تعریف نموده

ما در صنایع سیم و کابل بابک اهداف خود را اینگونه تعریف نموده و استراتژی خود را در جهت نیل به این اهداف استوار ساخته‌ایم:

– توسعه زیرساخت و توان تولید
– افزایش کیفیت و بهبود مستمر
– افزایش رضایتمندی مشتریان
– افزایش آموزش و بهره وری پرسنل
– وسعه محصول، افزایش عرضه و افزایش سهم بازار
از اینکه برندهای مطرح با ما همکاری می کنند بسیار خوشحالیم

صنایع سیم و کابل بابک به لطف پروردگار منان و بهره مندی از پرسنل متخصص و متعهد خود توانسته است محصولات و خدمات خود را به سازمان‌ها و شرکت‌های متعددی ارائه دهد که به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم :

برخی از همکاران ما

گواهینامه های صنایع سیم و کابل بابک

از محصولات سیم و کابل بابک با اطمینان استفاده کنید

صنایع سیم و کابل بابک عضو انجمن تولیدکنندگان سیم و کابل ایران می باشد و محصولات آن همگی دارای گواهی کاربرد علامت استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران می باشند. همچنین این شرکت در راستای استقرار سیستم مدیریت کیفیت و ارتقای سازمان اقدام به اخذ استاندارد ISO 9001:2015 از شرکت معتبر توف نورد نموده است.

mailbox
آدرس ایمیل

info@babakcable.com

pin
دفتر مرکزی:
استان کرمان – شهر کرمان – خیابان امام جمعه – امام جمعه 13 – ساختمان پیشگامان – طبقه 6
phone-call
تلفن تماس

034-3672