شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات وب سایت سیم و کابل بابک

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت سیم و کابل بابک به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت سیم و کابل بابک هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری سیم و کابل بابک و سایر خدمات ارائه شده توسط سیم و کابل بابک به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات این وب سایت است.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت سیم و کابل بابک از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

کلیه اصول و رویه‏‌های این سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های این سایت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

محصولات ارایه شده در این وب‌سایت، توسط شرکت سیم و کابل بابک تولید و عرضه می‌شود. سفارش ها پس از ثبت و نهایی شدن در وب سایت توسط شرکت یا نزدیک ترین نماینده شرکت به محل مشتری ارسال می گردد.

– خریدار حداکثر تا 1 روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارد درخواست ارسال فاکتور را ثبت کند.
– مراحل پردازش سفارش شما از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و شرکت سیم و کابل بابک تلاش خواهد کرد محصول/محصولات مورد نظر شما را ظرف کوتاهترین زمان تامین کند.